S pravljičnimi vlaki na Bled med jesenskimi počitnicami

Bled, 19. 10. 2018
Bled je očarljiv v vsakem letnem času - še posebej sedaj, ko v jezeru zažarijo pisane barve jeseni. Obiščite Bled v družbi pravljičnih junakov, ki vas bodo spremljali na pravljičnem vlaku iz Nove Gorice do Bleda. 

Obe soboti in nedelji v času jesenskih počitnic  bo počitniški vlak še posebej ugoden za družine (40% popust za starše in brezplačen za otroke do 12.leta).

27. in 28. oktobra bosta na pravljičnem vlaku viteza z Blejskega gradu
3. in 4. novembra pa škratka z Dežele ljudskih pravljic Bled.

Za lažjo odločitev smo vam pripravili izbor najzanimivejših aktivnosti, ki so za otroke do 12. leta brezplačne in jih lahko koristijo ob predložitvi kuponov, ki jih prejmejo na vlaku od pravljičnih junakov:
- vožnja s pletno na Blejski otok
- obisk Blejskega otoka >
- obisk Blejskega gradu s Srednjeveškim taborom >
- obisk Infocentra Triglavska roža Bled >
- fotografiranje z labodkoma Zakijem in Rozi v Kavarni Park >

Odhod pravljičnega vlaka iz Nove Gorice ob 11:20

Povratek s postaje Bled Jezero ob 17:06 in 19:34

Primer cene povratne vozovnice Nova Gorica - Bled s popustom: 7,90 € (za odraslo osebo)

Natančen vozni red vlaka preverite na spletni strani www.slo-zeleznice.si. 

Z železniške postaje Bled Jezero do središča Bleda se lahko pripeljete z avtobusom (1 € po osebi za odrasle v eno smer). 
In sicer bo z železniške postaje bo do središča Bleda zapeljal ob 13:15, z vmesnim postankom na parkirišču pod Blejskim gradom. V povratku bo odhod avtobusa z glavne avtobusne postaje Bled ob 16:25 (za odhod vlaka ob 17:06 iz postaje Bled Jezero) in ob 18:45
(za odhod vlaka ob 19:34), z vmesnim postankom na parkirišču pod Blejskim gradom.

Možnost sprehoda ob jezeru - 3 km v vsako smer.


Ob vračanju na vlaku ni animacijskih aktivnosti.

Vozni red vlaka
Nova Gorica – Bled
Nova Gorica 11:20
Solkan 11:23
Plave 11:35
Anhovo 11:39
Kanal 11:43
Avče 11:50
Most na Soči 11:59
Podmelec 12:05
Grahovo 12:18
Hudajužna 12:27
Podbrdo 12:36
Boh. Bistrica 12:45
Nomenj 12:50
Boh. Bela 13:00
Bled Jezero 13:05

Priporočamo nakup vozovnice vsaj 1 dan prej. Število mest je omejeno.
Plačljivi t: 1999; e: potnik.info@slo-zeleznice.si

NAPOVEDUJEMO: PRAVLJIČNI ZIMSKI VLAKI, vsak konec tedna v decembru 2018, na progi Nova Gorica - Bled Jezero.

Vaše zanimanje lahko delite s klikom na uradni objavi dogodka na Facebooku.

Prijava na e-novice

Bled MyWay vam omogoča, da na enem mestu zberete, pregledate in rezervirate vse aktivnosti pri ponudnikih.
Oblikujte si svoj oddih na Bledu po svoje.

Dodajanje aktivnosti

Vsebine se med brskanjem po spletni strani dodajajo same ali pa jih s klikom dodajte sami.

Izberite aktivnost

S klikom na X odstranite tiste aktivnosti, ki vas ne zanimajo.

Preverite ponudbo

S klikom na gumb boste lahko na enem mestu izbrali ponudnika željene aktivnosti in jo rezervirali.